| Ονομασία | F436 Πλυντήριο/Πλυντήριο δομικού χάλυβα |
|---|---|
| Υλικό | S45C/40CR |
| Μέγεθος | 1/4» - 4» |
| Τελείωσε. | Καθαρό/μαύρο/ZINC/HDG/Dacromet |
| Τύπος | F436 |
| Ονομασία | DIN6916 Στερεωμένο χάλυβα πλυντήριο |
|---|---|
| Υλικό | S45C/40CR |
| Μέγεθος | M12-M36 |
| Τελείωσε. | Καθαρό/μαύρο/ZINC/HDG/Dacromet |
| Τύπος | DIN6916 |
| Ονομασία | DIN6916 Στερεωμένο χάλυβα πλυντήριο |
|---|---|
| Υλικό | S45C/40CR |
| Μέγεθος | M12-M36 |
| Τελείωσε. | Καθαρό/μαύρο/ZINC/HDG/Dacromet |
| Τύπος | DIN6916 |
| Ονομασία | DIN6340 πλυντήριο/πλυντήριο από σκληρό χάλυβα |
|---|---|
| Υλικό | S45C/40CR |
| Μέγεθος | M6-M30 |
| Τελείωσε. | Καθαρό/Μαύρο/ZINC/HDG/Dacromet |
| Τύπος | DIN6340 |
| Ονομασία | Πλυντήριο DIN9021/Πλυντήριο από σκληρό χάλυβα |
|---|---|
| Υλικό | S45C/40CR |
| Μέγεθος | M6-M100 |
| Τελείωσε. | Καθαρό/Μαύρο/ZINC/HDG/Dacromet |
| Τύπος | ΔΙΝ9021 |
| Ονομασία | Πλυντήρας USS/Πλυντήρας σκληρυμένου χάλυβα |
|---|---|
| Υλικό | S45C/40CR |
| Μέγεθος | 1/4" και 3" |
| Τελείωσε. | Καθαρό/μαύρο/ZINC/HDG/Dacromet |
| Τύπος | USS |
| Ονομασία | Πλυντήρας USS/Πλυντήρας σκληρυμένου χάλυβα |
|---|---|
| Υλικό | S45C/40CR |
| Μέγεθος | 1/4" και 3" |
| Τελείωσε. | Καθαρό/Μαύρο/ZINC/HDG/Dacromet |
| Τύπος | USS |
| Ονομασία | Πλυντήρας USS/Πλυντήρας σκληρυμένου χάλυβα |
|---|---|
| Υλικό | S45C/40CR |
| Μέγεθος | 1/4' - 3' |
| Τελείωσε. | Καθαρό/Μαύρο/ZINC/HDG/Dacromet |
| Τύπος | USS |
| Ονομασία | Πλυντήριο SAE/Πλυντήριο σκληρυμένου χάλυβα |
|---|---|
| Υλικό | S45C/40CR |
| Μέγεθος | 1/4" - 3" |
| Τελείωσε. | Καθαρό/Μαύρο/ZINC/HDG/Dacromet |
| Τύπος | SAE |
| Ονομασία | Πλυντήριο DIN9021/Πλυντήριο δομικού χάλυβα |
|---|---|
| Υλικό | S45C/40CR |
| Μέγεθος | M6-M100 |
| Τελείωσε. | Καθαρό/Μαύρο/ZINC/HDG/Dacromet |
| Τύπος | ΔΙΝ9021 |