| Ονομασία | DIN6340 Πλυντήριο/Πλυντήριο δομικού χάλυβα |
|---|---|
| Υλικό | S45C/40CR |
| Μέγεθος | M6-M30 |
| Τελείωσε. | Καθαρό/Μαύρο/ZINC/HDG/Dacromet |
| Τύπος | DIN6340 |
| Ονομασία | Πλυντήριο SAE/Πλυντήριο δομικού χάλυβα |
|---|---|
| Υλικό | S45C/40CR |
| Μέγεθος | 1/4" - 3" |
| Τελείωσε. | Καθαρό/μαύρο/ZINC/HDG/Dacromet |
| Τύπος | ΑΕΣ |
| Ονομασία | F436 Πλυντήριο/Πλυντήριο δομικού χάλυβα |
|---|---|
| Υλικό | S45C/40CR |
| Μέγεθος | 1/4» - 4» |
| Τελείωσε. | Καθαρό/Μαύρο/ZINC/HDG/Dacromet |
| Τύπος | F436 |
| Ονομασία | Πλυντήριο DIN125A/Πλυντήριο από σκληρό χάλυβα |
|---|---|
| Υλικό | S45C/40CR |
| Μέγεθος | Μ3-M100 |
| Τελείωσε. | Καθαρό/μαύρο/ZINC/HDG/Dacromet |
| Τύπος | DIN125A |
| Ονομασία | Πλυντήριο SAE/πλυντήριο υψηλής αντοχής |
|---|---|
| Υλικό | S45C/40CR |
| Μέγεθος | 1/4" - 3" |
| Τελείωσε. | Καθαρό/Μαύρο/ZINC/HDG/Dacromet |
| Τύπος | SAE |
| Ονομασία | EN14399-6 Πλυντήριο/μη τυποποιημένο πλυντήριο |
|---|---|
| Υλικό | S45C/40CR |
| Μέγεθος | M12-M36 |
| Τελείωσε. | Καθαρό/μαύρο/ZINC/HDG/Dacromet |
| Τύπος | Ειδικότερα: |
| Ονομασία | EN14399-6 Πλυντήριο/βαρύ πλυντήριο |
|---|---|
| Υλικό | S45C/40CR |
| Μέγεθος | M12-M36 |
| Τελείωσε. | Καθαρό/Μαύρο/ZINC/HDG/Dacromet |
| Τύπος | Ειδικότερα: |
| Ονομασία | EN14399-6 Πλυντήριο ρούχων |
|---|---|
| Υλικό | S45C/40CR |
| Μέγεθος | M12-M36 |
| Τελείωσε. | Καθαρό/Μαύρο/ZINC/HDG/Dacromet |
| Τύπος | Ειδικότερα: |
| Ονομασία | Πλυντήριο SAE/βαρύ πλύσιμο |
|---|---|
| Υλικό | S45C/40CR |
| Μέγεθος | 1/4" - 3" |
| Τελείωσε. | Καθαρό/Μαύρο/ZINC/HDG/Dacromet |
| Τύπος | SAE |
| Ονομασία | Επικεφαλής |
|---|---|
| Υλικό | S45C/40CR |
| Μέγεθος | M6-M100 |
| Τελείωσε. | Καθαρό/μαύρο/ZINC/HDG/Dacromet |
| Τύπος | ΔΙΝ9021 |