| Ονομασία | F436 πλυντήριο/οριζόντια πλυντήριο |
|---|---|
| Υλικό | S45C/40CR |
| Μέγεθος | 1/4» - 4» |
| Τελείωσε. | Καθαρό/μαύρο/ZINC/HDG/Dacromet |
| Τύπος | F436 |
| Ονομασία | Πλυντήριο DIN9021/Πλατό πλυντήριο |
|---|---|
| Υλικό | S45C/40CR |
| Μέγεθος | M6-M100 |
| Τελείωσε. | Καθαρό/Μαύρο/ZINC/HDG/Dacromet |
| Τύπος | ΔΙΝ9021 |
| Ονομασία | Πλυντήριο DIN9021/Πλατό πλυντήριο |
|---|---|
| Υλικό | S45C/40CR |
| Μέγεθος | M6-M100 |
| Τελείωσε. | Καθαρό/Μαύρο/ZINC/HDG/Dacromet |
| Τύπος | ΔΙΝ9021 |
| Ονομασία | Ηλεκτρονική συσκευή πλύσης |
|---|---|
| Υλικό | S45C/40CR |
| Μέγεθος | 1/4" - 3" |
| Τελείωσε. | Καθαρό/Μαύρο/ZINC/HDG/Dacromet |
| Τύπος | USS |
| Ονομασία | Ηλεκτρονική συσκευή πλύσης |
|---|---|
| Υλικό | S45C/40CR |
| Μέγεθος | 1/4" - 3" |
| Τελείωσε. | Καθαρό/Μαύρο/ZINC/HDG/Dacromet |
| Τύπος | USS |
| Ονομασία | Πλυντήρας SAE/πλώρη πλυντήρα |
|---|---|
| Υλικό | S45C/40CR |
| Μέγεθος | 1/4' - 3' |
| Τελείωσε. | Καθαρό/Μαύρο/ZINC/HDG/Dacromet |
| Τύπος | SAE |
| Ονομασία | Πλυντήρας SAE/πλώρη πλυντήρα |
|---|---|
| Υλικό | S45C/40CR |
| Μέγεθος | 1/4' - 3' |
| Τελείωσε. | Καθαρό/Μαύρο/ZINC/HDG/Dacromet |
| Τύπος | SAE |
| Ονομασία | Ηλεκτρονική συσκευή πλύσης |
|---|---|
| Υλικό | S45C/40CR |
| Μέγεθος | 1/4" - 3" |
| Τελείωσε. | Καθαρό/Μαύρο/ZINC/HDG/Dacromet |
| Τύπος | USS |
| Ονομασία | F436M πλυντήριο/οριζόντια πλυντήριο |
|---|---|
| Υλικό | S45C/40CR |
| Μέγεθος | M12-M100 |
| Τελείωσε. | Καθαρό/Μαύρο/ZINC/HDG/Dacromet |
| Τύπος | F436M |
| Ονομασία | Στερεωμένο δομικό πλυντήριο |
|---|---|
| Υλικό | Χάλυβα άνθρακα |
| Μέγεθος | M4-M100 |
| Τελείωσε. | Καθαρό/μαύρο/ZINC/HDG/Dacromet |
| Τύπος | Επικεφαλής του οχήματος |