| Ονομασία | Δαμάσκα DIN9021/Δαμάσκα επιχρισμένη με ψευδάργυρο |
|---|---|
| Υλικό | S45C/40CR |
| Μέγεθος | M6-M100 |
| Τελείωσε. | Καθαρό/μαύρο/ZINC/HDG/Dacromet |
| Τύπος | ΔΙΝ9021 |
| Ονομασία | Δαμάσκα DIN9021/Δαμάσκα επιχρισμένη με ψευδάργυρο |
|---|---|
| Υλικό | S45C/40CR |
| Μέγεθος | M6-M100 |
| Τελείωσε. | Καθαρό/μαύρο/ZINC/HDG/Dacromet |
| Τύπος | ΔΙΝ9021 |
| Ονομασία | EN14399-6 Πλυντήριο με θραύσματα |
|---|---|
| Υλικό | S45C/40CR |
| Μέγεθος | M12-M36 |
| Τελείωσε. | Καθαρό/μαύρο/ZINC/HDG/Dacromet |
| Τύπος | Ειδικότερα: |
| Ονομασία | F436 Πλυντήριο/πλυντήριο υψηλής ελαστικότητας |
|---|---|
| Υλικό | S45C/40CR |
| Μέγεθος | 1/4» - 4» |
| Τελείωσε. | Καθαρό/μαύρο/ZINC/HDG/Dacromet |
| Τύπος | F436 |
| Ονομασία | Η συσκευή πλύσης με θερμό βύθιση |
|---|---|
| Υλικό | S45C/40CR |
| Μέγεθος | 1/4" - 3" |
| Τελείωσε. | Καθαρό/Μαύρο/ZINC/HDG/Dacromet |
| Τύπος | USS |
| Ονομασία | DIN6916 Πλυντήριο ρούχων/Πλυντήριο ρούχων |
|---|---|
| Υλικό | S45C/40CR |
| Μέγεθος | M12-M36 |
| Τελείωσε. | Καθαρό/Μαύρο/ZINC/HDG/Dacromet |
| Τύπος | DIN6916 |
| Ονομασία | Πλυντήριο SAE/πλυντήριο υψηλής αντοχής |
|---|---|
| Υλικό | S45C/40CR |
| Μέγεθος | 1/4" - 3" |
| Τελείωσε. | Καθαρό/Μαύρο/ZINC/HDG/Dacromet |
| Τύπος | SAE |
| Ονομασία | DIN6916 Πλυντήριο/βαρύ πλυντήριο |
|---|---|
| Υλικό | S45C/40CR |
| Μέγεθος | M12-M36 |
| Τελείωσε. | Καθαρό/μαύρο/ZINC/HDG/Dacromet |
| Τύπος | DIN6916 |
| Ονομασία | Η συσκευή πλύσης με θερμό βύθιση |
|---|---|
| Υλικό | S45C/40CR |
| Μέγεθος | 1/4" - 3" |
| Τελείωσε. | Καθαρό/μαύρο/ZINC/HDG/Dacromet |
| Τύπος | USS |
| Ονομασία | F436 Μη τυποποιημένο πλυντήριο |
|---|---|
| Υλικό | S45C/40CR |
| Μέγεθος | 1/4′′ και 4′′. |
| Τελείωσε. | Καθαρό/μαύρο/ZINC/HDG/Dacromet |
| Τύπος | F436 |