| Ονομασία | DIN6916 Πλυντήριο/Πλυντήριο υψηλής αντοχής |
|---|---|
| Υλικό | S45C/40CR |
| Μέγεθος | M12-M36 |
| Τελείωσε. | Καθαρό/μαύρο/ZINC/HDG/Dacromet |
| Τύπος | DIN6916 |
| Ονομασία | DIN6916 Πλυντήριο/βαρύ πλυντήριο |
|---|---|
| Υλικό | S45C/40CR |
| Μέγεθος | M12-M36 |
| Τελείωσε. | Καθαρό/Μαύρο/ZINC/HDG/Dacromet |
| Τύπος | DIN 6916 |
| Ονομασία | EN14399-6 Πλυντήριο/βαρύ πλυντήριο |
|---|---|
| Υλικό | S45C/40CR |
| Μέγεθος | M12-M36 |
| Τελείωσε. | Καθαρό/Μαύρο/ZINC/HDG/Dacromet |
| Τύπος | Ειδικότερα: |
| Ονομασία | USS Washer/Heavy Washer |
|---|---|
| Υλικό | S45C/40CR |
| Μέγεθος | 1/4" - 3" |
| Τελείωσε. | Καθαρό/Μαύρο/ZINC/HDG/Dacromet |
| Τύπος | USS |
| Ονομασία | Πλυντήριο SAE/βαρύ πλύσιμο |
|---|---|
| Υλικό | S45C/40CR |
| Μέγεθος | 1/4" - 3" |
| Τελείωσε. | Καθαρό/Μαύρο/ZINC/HDG/Dacromet |
| Τύπος | SAE |
| Ονομασία | Η συσκευή πλύσης USS/υψηλής εμβέλειας |
|---|---|
| Υλικό | S45C/40CR |
| Μέγεθος | 1/4" - 3" |
| Τελείωσε. | Καθαρό/Μαύρο/ZINC/HDG/Dacromet |
| Τύπος | USS |
| Ονομασία | DIN6916 Πλυντήριο/Πλυντήριο με επιχρισμό ψευδαργύρου |
|---|---|
| Υλικό | S45C/40CR |
| Μέγεθος | M12-M36 |
| Τελείωσε. | Καθαρό/Μαύρο/ZINC/HDG/Dacromet |
| Τύπος | DIN6916 |
| Ονομασία | EN14399-6 Πλυντήριο ρούχων/Πλυντήριο ρούχων επιχρισμένο με ψευδάργυρο |
|---|---|
| Υλικό | S45C/40CR |
| Μέγεθος | M12-M36 |
| Τελείωσε. | Καθαρό/Μαύρο/ZINC/HDG/Dacromet |
| Τύπος | Ειδικότερα: |
| Ονομασία | EN14399-6 Πλυντήριο ρούχων |
|---|---|
| Υλικό | S45C/40CR |
| Μέγεθος | M12-M36 |
| Τελείωσε. | Καθαρό/μαύρο/ZINC/HDG/Dacromet |
| Τύπος | Ειδικότερα: |
| Ονομασία | Δυνατότητα εκτύπωσης: |
|---|---|
| Υλικό | S45C/40CR |
| Μέγεθος | M6-M100 |
| Τελείωσε. | Καθαρό/μαύρο/ZINC/HDG/Dacromet |
| Τύπος | ΔΙΝ9021 |